SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868613


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

spotkanie 15

11 października 2017 w ramach akcji "Odblaskowa szkoła" uczniów klasy 2 i 3ab odwiedził policjant koordynujący zadania w ramach BRD pan Marek Bachara. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w zakresie bezpiecznego udziału w ruchu pieszych. Bardzo aktywnie przekonywali swojego Gościa, że znają doskonale obowiązujące przepisy i potrafią je zastosować w praktyce. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat elementów odblaskowych zarówno w umundurowaniu policjanta jak i tych, które posiadają i używają. Każdy uczestnik spotkania otrzymał nowy element odblaskowy i zobowiązał się do rozpowszechniania idei noszenia odblasków w swoim otoczeniu.

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego