„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”

Eleanor Roosevelt

26 kwietnia 2024 r. w Auli Głównej Uniwersytetu KEN odbyła się tegoroczna gala wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło laureatów konkursów, nauczycieli, rodziców i dyrektorów szkół. Naszą szkołę reprezentował Szymon Pyzik z kl. 7b, laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Dyplomy potwierdzające wspaniały wynik w konkursie Szymon odebrał z rąk Małopolskiej Kurator Oświaty Pani Gabrieli Olszowskiej, Małopolskiego Wicekuratora Oświaty Pana Artura Paska oraz Prorektora ds. Nauki prof. UKEN Michała Rogoża. Wręczenie zaświadczeń, które są przepustką do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej uświetnił występ chóru VII LO.

Szymonowi gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji! Opiekunem naukowym ucznia była nauczycielka języka angielskiego Pani Barbara Gutkowska.