W dniach 27 – 29 maja 2024 r. w naszej szkole odbył się kiermasz książek. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, ale również dziadków i całych rodzin, kiermasz, który wstępnie planowany był na jeden dzień, na prośbę kupujących, został wydłużony do trzech dni. W wyniku przeprowadzonego kiermaszu zakupiono książki do szkolnej biblioteki za łączną kwotę ok. 940 zł. Dzięki temu zasoby naszej biblioteki wzbogaciły się o 22 pozycje książkowe w tym m.in. serię „Rodzina Monet”. Dodatkowo zakupiono również 11 egzemplarzy lektury „O Kamilu, który patrzy rękami”. Uczniowie będą mogli skorzystać z zakupionych książek od nowego roku szkolnego.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Rady Rodziców za ogromne zaangażowanie oraz poświęcony czas. Wspólny wysiłek i współpraca przyczyniły się do wzbogacenia księgozbioru biblioteki szkolnej.