21 czerwca 2024 r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Tradycyjnie rozpoczęło się od Mszy Św. odprawionej w kościele parafialnym. Po przemarszu uczniów, nauczycieli i rodziców do budynku szkoły Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych, podsumowała mijający rok oraz wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Otrzymali je uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także wykazali się szczególnym zaangażowaniem w życie szkoły. Nagrodzeni zostali także uczniowi, którzy w mijającym roku szkolnym reprezentowali szkołę w zawodach sportowych oraz zdobywali w nich wysokie lokaty. Ważną częścią uroczystości było pożegnanie Pani Alicji Sutkowskiej, która po wielu latach pracy podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Obecny na uroczystości Zastępca Burmistrza Ryglic – Pan Krzysztof Kukułka podziękował Pani Alicji za długoletnią pracę w szkole. W podsumowaniu uroczystości Pani Dyrektor pogratulowała uczniom uzyskanych wyników, podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa.

Wakacje czas zacząć… a więc „Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”.

« z 4 »