20 czerwca 2024 r. w ciepły czwartkowy wieczór, na terenie ogrodu naszej szkoły zorganizowano wyjątkowe wydarzenie – kino plenerowe. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem i było doskonałą okazją do spotkania oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Podczas projekcji filmu „Wiki i jej sekret” na twarzach wszystkich uczniów gościł uśmiech. Kino plenerowe stało się nie tylko okazją do wspólnego obejrzenia filmu, ale także sposobem na integrację społeczności szkolnej i stworzenie niezapomnianych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy Radnym Rady Miejskiej z miejscowości Zalasowa za pomoc w organizacji wydarzenia, wsparcie finansowe, zapewnienie popcornu dla wszystkich uczniów oraz poświęcony czas. To dowód na to, że wspólna praca przynosi wspaniałe rezultaty. Podziękowania składamy również Dyrektorowi Domy Kultury w Tuchowie za wypożyczenie leżaków, które zapewniły komfort uczestnikom oraz przyczyniły się do stworzenia wyjątkowej atmosfery tego wieczoru.