17 czerwca uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią oraz z mamami z Trójki Klasowej wybrali się na wycieczkę „pożegnalną” do Ośrodka Rekreacji “Dolina Białej” w Tuchowie. Dzieci zwiedziły stajnię, dowiedziały się wiele ciekawych informacji na temat stadniny i zwierząt tam przebywających. Każdy miał możliwość przejechać się na koniu pod okiem instruktora. Kolejną atrakcją były dmuchane zamki, urządzenia ogrodowe, gdzie zabawy nie było końca. Nie zabrakło też wspólnej zabawy i pieczenia kiełbasek. Na zakończenie cała klasa zaśpiewała i zatańczyła przybyłym mamom piosenkę o wakacjach. Tą jakże bardzo przyjemną wycieczką, zakończyliśmy I etap edukacji, który rozpoczęliśmy cztery lata temu, a którą będziemy pamiętać, bo dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń.

Wych. Marta Galas