SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868694


Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Plastycznie z sieciakami

W miesi±cu paĽdzierniku, listopadzie w Pracowni Orange uczeń naszej szkoły z pomoc± "Drużyny Sieciaków" wykonał prace plastyczne, które zostały wysłane na konkurs pt. "Okładka sieopowiada" oraz "Jesienne spotkanie z sieciakami". Konkursy organizowane zostały przez serwis edukacyjny sieciaki.pl ,który uczy jak bezpiecznie poruszać się po internecie i Fundację Orange. Dopisało szczę¶cie, spodobały się prace, dlatego uczeń Hubert Plebanek otrzymał wyróżnienie oraz 1 miejsce. W ręce artysty powędrowały dyplomy i nagrody. Gratulujemy! Do konkursu ucznia przygotowywała p. A. Malinowska.

zobacz prace

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli