SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868683


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
20 stycznia o g. 13.00 w Pałacu pod Dębami dzieci przedszkolne wraz z Paniami wychowawczyniami podejmowały gości- Babcie i Dziadków. Dzieciaki już od rana przeżywały spotkanie ze swoimi najukochańszymi. Seniorzy dopisali wspaniale! Około stu osób zasiadło na widowni podziwiając przygotowany dla nich program artystyczny. Na zakończenie życzenia, tradycyjne "sto lat", śliczna laurka wręczona babci i dziadkowi, wspólne tańce. Dzieci były szczęśliwe, że mogły razem zatańczyć, zjeść ciasteczko, przytulić się, powiedzieć wierszyk, zapiewać piosenkę. Dziękujemy Radzie Rodzicom z przedszkola, która bardzo aktywnie włączyła się w przygotowania.
Kochane Babcie i Dziadkowie! Dużo zdrowia, uśmiechu, miłości od najbliższych z okazji Waszego święta!
PICT0024
 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli