Koniec roku szkolnego 2019/2020

Zak2006Epidemia koronawirusa wpłynęła na przebieg nauki w II semestrze a tym samym na zakończenie tego roku szkolnego. Zamiast uroczystej akademii całej społeczności szkolnej, spotkania w gronie klasy z P. Dyrektorem i wychowacą. Z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych uczniowie odebrali świadectwa oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce. Spotkanie było okazją do przypomnienia zasad bezpieczenego spędzania czasu wolnego w czasie pandemii. Wszyscy mamy nadzieję, że 1 września wrócimy do szkolnej rzeczywistości wolnej od Covid-19.

Zakończenie roku to czas szczególny z jeszcze jednego powodu. P. Stanisława Stefańska przechodzi na zasłużoną emeryturę. W imieniu całej społeczności szkolnej chcemy serdecznie podziękować za lata wytężonej pracy, włożony trud i poświęcenie oraz życzyć długich lat życia w zdrowiu i pomyślności.

Galeria zdjęć