Sukces naszych uczniów

Uczniowe naszej szkoły w ramach akcji promującej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym wzięli udział w III Powiatowym Konkursie na spot radiowy lub filmowy promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Hasło tegorocznej edycji brzmiało "Prędkość zabija". Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić za pomocą spotów radiowych i filmowych zagrożenia, jakie stwarzają kierowcy rozwijający nadmierną prędkość. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół w Zabawie.

Dwa spoty naszych uczniów zajęły miejsca na podium: II miejsce zajęli Łukasz Januś i Marcin Żywiec z klasy IIIa Gim III miejsce przypadło w udziale Michałowi Zaucha z tej samej klasy.

Gratulujemy sukcesu!

Gala wręczenia nagród na stronie Zespołu Szkół w Zabawie,  na stronie RDN

Spoty filmowe - Facebook Zespołu Szkół w Zabawie