Świat instrumentów klawiszowych

PJ2Dnia 14.11.2018r. gościliśmy po raz drugi w naszym Przedszkolu Pracownię Jaszczur & Przyjaciele z audycją muzyczną, która wprowadziła dzieci w świat instrumentów klawiszowych.
W rytmie pięknych piosenek , melodii patriotycznych i przy dźwiękach instrumentów klawiszowych dzieci otrzymały kolejne informacje z zakresu muzyki. Spotkanie było bardzo interesujące! Przedszkolaki mogły zobaczyć różne instrumenty m.in. pianino, syntezator, keytar, poznały ich budowę i sposób, w jaki gra się na tych instrumentach. Nie zabrakło także zabaw dotyczących brzmienia syntezatora oraz dobrego humoru. Serdecznie dziękujemy Pracowni Jaszczur & Przyjaciele za tę wizytę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Anna Prus