SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868624


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Mistrzostwa LSO 2018

40-Mistrzostwo LSO 2018-039W dniach 01-02.05.2018r. w Rzeszowie odbyway si Mistrzostwa Polski LSO w pice halowej o Puchar KNC. W tych rozgrywkach brali udzia lektorzy naszej parafii Zalasowa jak i uczniowie Zespou Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej w skadzie: Jakub Liszka, Tomasz Drozd, Mateusz Staczyk, Tomasz Magdziarczyk, Kryspin Lebryk oraz Szymon Stpie, Mikoaj Staczyk i Sebastian Usarz.- opiekun ks. Sawomir Mrzek.
Po pierwszym dniu rozgrywek nasza druyna zaja 2 miejsce w grupie i awansowaa do drugiego etapu mistrzostw. Po wygraniu z Krzywcz 6-0, Makowem Podhalaskim 2-1 oraz Bieliny 4-1 i awansowalimy do finau mistrzostw. Wic powtrzylimy wynik z tamtego roku.
W finale naszej druynie przyszo si zmierzy z Kominem Wielkopolskim. Po zacitym meczu i duych emocjach nasza druyna zwyciya !!!! Wynik meczu to 2-1.
Uczniowie naszej szkoy jak i lektorzy zostali MISTRZAMI POLSKI 2018 !!!

Galeria zdj

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego