UCZMY SIĘ SŁÓWEK Z INSTA.LING!

instaling logo male

Już od lutego nasza szkoła weźmie udział już w X. edycji programu Insta.Ling. Uczniowie naszej szkoły wcześniej uczestniczyli w IV, V, VI, VII, VIII i IX edycji. Jest to program do nauki języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. W tej edycji uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum będą poszerzać słownictwo z języka angielskiego i języka niemieckiego. Zapraszamy do udziału w X edycji i życzymy powodzenia!!! Więcej informacji na stronie: https://instaling.pl/

instaling buzka male