Podsumowanie konkursu "Najaktywniejszy czytelnik wakacji w Gminie Ryglice 2017 - Zalasowa"

 DSC0639

W środę 13.12.2017r. odbyło sie podsumowanie konkursu organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Ryglicach wraz z filiami w Lubczy i Zalasowej na "Najaktywniejszego czytelnika wakacji w Gminie Ryglice 2017 - Zalasowa". Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży oraz mieszkańców Gminy do korzystania z usług Biblioteki oraz popularyzacja literatury wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Laureatami wśród uczniów nasze szkoły zostali w Kategorii I: Zuzanna Olszówka - I miejsce w bibliotece, Ewelina Burza  - II miejsce w bibliotece, Julita Urban - III miejsce w bibliotece.

W kategorii II triumfowała zdobywająć tytuł "Książkożercy Gminy Ryglice" Justyna Burza, II miejsce zdobyła Aleksandra Słomska a III Wiktoria Zalas.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Galeria zdjęć