Laureat konkursu plastycznego

 DSC06894Kacper Podraza z oddziału przedszkolnego 01 został laureatem konkursu plastycznego organizowanego przez Spółkę Komunalną "Dorzecze Białej" Spółka z o.o w Tuchowie.

W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci z grupy 01. Do organizatorów zostało wysłanych 6 prac, które wyróżniały się pomysłowością, estetyką i zrozumieniem tematu, który brzmiał: "Człowiek przyjacielem przyrody". Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat działań związanych z ochroną przyrody i jej wpływu na czystość wody w potokach, rzekach, jeziorach. W dniu 13.12.2017 r przedstawiciel firmy zaszczycił nas obecnością i wręczył laureatowi wspaniałe nagrody, a pozostałym dzieciom , które wzięły udział wręczył dyplomy oraz słodycze. Jesteśmy dumni z Kacpra ponieważ jest jednym z piętnastu laureatów konkursu spośród 150 nadesłanych prac plastycznych. Prace zostały wykonane pod opieką p. Marty Galas. W konkursie wzięły również udział dzieci z oddziału przedszkolnego 02 pod op. p. Zofii Kosowskiej z grupy "Biedronki" op. p. Anny Prus oraz "Brykających Tygrysków" op. p. Małgorzaty Siwek - Słomska, które otrzymały dyplomy i słodycze.

Marta Galas

Galeria zdjęć