Mali Zalasowianie tańczą dla Rodziców

DSC03072

W tym roku trzecioklasiści i jednocześnie tancerze zespołu Mali Zalasowianie zatańczyli w szczególnych okolicznościach, bowiem . na widowni zasiedli najważniejsi goście ? Mama i Tato.
Dzieci chciały pokazać, jak bardzo kochają swoich rodziców oraz wyrazić Im swoją wdzięczność .swoim występem. A repertuar na tą specjalną okazję mieli szczególnie bogaty. Przedstawili nową suitę zalasowską, na którą składały się tańce i przyśpiewki zalasowskie zebrane w nową suitę ?Hej, śpiwomy sobie". Końcowym akcentem był żywiołowy krakowiak regionalny. Dzieci do tańca przygotowała P. Jolanta Sarad
Do tańca grała im kapela Zalasowicki, pod kierunkiem P. Anny Wenc Zabawy, z którą od roku współpracują.
Po niektórych twarzach, zwłaszcza mam płynęła łezka wzruszenia, co jest najlepszą rekomendacją tej prezentacji.

Galeria zdjęć