III Zjazd Pracowni Orange


W dniach od 12-13.09.2013 dwoje przedstawicieli z naszej szkoły (Pracownia Orange w Zalasowej) udało się do Warszawy na ,,III zjazd Pracowni Orange". Program zjazdu obejmował bardzo wiele ciekawych zagadnień, warsztatów, prezentacji i wykładów. Pierwszego dnia odbył się briefing prasowy na temat publikacji "Grywalizacja. Zrób to sam!" ,następnie zorganizowano warsztat dotyczący grywalizacji. Póżniej nastąpiła prezentacja oferty dla Pracowni Orange, spotkanie z pasjami oraz zaproszenie do badań młodzieży. Po prezentacji Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" podsumowało loty Latających Animatorów Kultury - jednego z nich mieliśmy okazję gościć w naszej Pracowni Orange, Latających Socjologów i Latających Cyfrowych Animatorów. Następnego dnia Pani Katarzyna Sawko prowadziła warsztat "Creative Commons i prawo autorskie" po czym nastąpiła prezentacja wyników ewaluacji programu Pracownie Orange. Na koniec spotkania Pan Marcin Kwieciński przeprowadził bardzo ciekawy warsztat pod hasłem "Ogarnij chaos", który dotyczył zarządzania przedsięwzięciami w Pracowniach Orange.

zobacz zdjęcia