W drugim tygodniu września odbyła się wycieczka integracyjna klas drugich do Tarnowa. W trakcie wyjazdu, uczniowie ciekawie spędzili czas w Muzeum Historii Tarnowa i Regionu, zwiedzając z przewodnikiem stałą wystawę Muzeum oraz biorąc udział w praktycznych warsztatach, podczas których poznali historię herbów oraz wykonali przypinki – herb Ryglic. Dodatkową atrakcją dla dzieci było wyklepywanie gwoździ za pomocą młotka oraz przejście spacerkiem zabytkowymi ulicami Tarnowa. W ten aktywny sposób uczniowie dotarli do kina Marzenie, gdzie relaksując się oglądali bajkę animowaną Nierozłączni. Był to dla wszystkich uczestników wartościowy wyjazd, który pozwolił nam na nowo poznać się po wakacjach i wejść z energią w nowy rok szkolny.