W przeddzień zakończenia roku szkolnego 2023/2024 odbyła się uroczystość pożegnania uczniów kończących naukę w szkole podstawowej. Był to dzień pełen refleksji, wspomnień oraz wzruszeń. Uczniowie klasy ósmej podziękowali za wszystkie wspólne chwile spędzone w murach naszej szkoły – szkoły, w której przez osiem lat przeżywali radości, wyzwania i sukcesy. Następnie zostali pożegnani przez uczniów klas siódmych i z ich rąk otrzymali nagrody i odznaczenia. W tym dniu wesołym przedstawieniem, przygotowanym przez uczniów klas 5 i 6, pożegnaliśmy również kończący się rok szkolny.

Tegorocznym absolwentom życzymy, aby byli odważni, wierzyli w siebie i swoje możliwości. Niech nauka w szkole średniej sprawia wiele przyjemności, stawia nowe wyzwania i niech mierzenie się z nimi będzie źródłem satysfakcji i pierwszym krokiem do wielkich życiowych sukcesów.

« z 11 »