Osiągnięcia 2018/2019
Sukcesy naszych młodych artystów!!!

Nasu uczniowie zajęli miejsca na podium w "23. Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek" zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Zespół "NUTKI" zajął I miesjce a Zespół Wokalno-Instrumentalny II miejsce. Gratulujemy wspaniałych występów uczestnikom i opiekunom!!!!

LAUREACI KONKURSU "SKĄD MAMY WODĘ W KRANIE?" organizowanego przez Spółkę Komunalną "Dorzecze Białej" w Tuchowie

Patrycja Piątek-przedszkole - op. p. Małgorzata Siwek-Słomska.
Bartłomiej Kozak -kl. 02 - op. p. Marta Galas.
Zuzanna Kwiek- kl. 2a - op. p. Jolanta Sarad.

Gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom!!!

Laureaci XXIII Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Żabnie

- kategoria Bz zespół NUTKI w składzie: Amelia Pędrak, Izabella Matug, Aleksandra Marcinek,Nadia Zoń, Milena Galas, Stanisław Mądel, Bartłomiej Kozak - I miejsce- p. Krystyna Olszówka-Łępa
- kategoria Dz II miejsce -zespół wokalno-instrumentalny - p. Izabela Ilcewicz.

Laureaci w Gminnym Konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa" w 2018r.

Wyniki naszych uczniów w Gminnym Konkursie Szopek:

I miejsce : Karol Liszka, Adrian Piątek, Katarzyna Zegar, Justyna Kawa oraz Karolina Chaim,

II miejsce : Aleksandra Słomska, Adrianna Sarad, Dariusz Czarnik oraz Tobiasz Kawa.

Gratulujemy Laureatom oraz wszystkim dzieciom, które wzięły udział w tym konkursie.

Sukcesy sportowe w grudniu 2018

Reprezentanci naszeju szkoły zdominowali grudniowe zawody sportowe w 2018 roku:

- Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora ZSP w Ryglicach chłopcy gimnazjum - 1 miejsce

- Gminne Zawody w Koszykówce Dziewcząt gimnazjum - 1 miejsce

- Gminne Zawody w Koszykówce Chłopców gimnazjum - 1 miejsce

- Gminne Zawody w Koszykówce Dziewcząt szkoła podstawowa kl. V-VI - 1 miejsce

- Zawody Powiatowe w Koszykówce Chłopców gimnazjum - 1 miejsce

- Mokołajkowy Turniej w Piłce Saitkowej Dziewcząt gimnazjum - 1 miejsce

- Zawody Powiatowe w Koszykówce Dziewcząt gimnazjum - 3 miejsce (mecz decydujący Zalasowa - Pleśna 12:13)

Gratulujemy zawodnikom oraz opiekunom! Pamiętajcie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia! 3617s

Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci

W niedzielę 9 grudnia 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbył się Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci, który zgromadził 291 młodych judoków z Polski i Ukrainy z 18 klubów. Zawody odbyły się w przyjaznej atmosferze. Było sporo emocji, które udzielały się nie tylko zawodnikom, ale ich opiekunom. Poziom walk był bardzo wysoki i widać było, iż wszyscy judocy starali się zaprezentować z jak najlepszej strony. Siostry Justyna i Ewelina Burza uczennice naszej szkoły po zaciętych walkach wywalczyły kolejne medale. Justyna zajęła 1 miejsce na podium przez zastosowanie czystego technicznie rzutu (rzucenie przeciwnika w sposób kontrolowany na większą część pleców ze znaczną siłą i szybkością), kończąc swoje walki przed czasem. Ewelina zajęła na tych zawodach 3 miejsce na podium. Gratulujemy!

ZALASOWA ŚWIECI PRZYKŁADEM

Zakończona została IX Edycja Małopolskiego Konkursu "Odblaskowa szkoła". Wśród 277 szkół promujących w społeczności lokalnej bezpieczny udział pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym oraz konieczność noszenia elementów odblaskowych o świcie i o zmierzchu, zarówno w terenie niezabudowanym jak i zabudowanym, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej kolejny raz otrzymał tytuł najlepszej szkoły w powiecie tarnowskim i 13 w województwie. W tę akcję co roku włączają się wszyscy nauczyciele i uczniowie Zespołu oraz instytucje i stowarzyszenia działające na terenie wsi. Szczególny wkład zawsze wnoszą druhowie OSP Zalasowa. Zalasowskim koordynatorem w tej edycji konkursu była pani Agnieszka Solarz.
10 grudnia 2018 w Krakowie podczas uroczystej gali podsumowującej tegoroczną akcję dyrektor szkoły, koordynator i przedstawiciele społeczności szkolnej odebrali to zaszczytne wyróżnienie.

Sukces naszych uczniów

Uczniowe naszej szkoły w ramach akcji promującej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym wzięli udział w III Powiatowym Konkursie na spot radiowy lub filmowy promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Hasło tegorocznej edycji brzmiało "Prędkość zabija". Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić za pomocą spotów radiowych i filmowych zagrożenia, jakie stwoażają kierowcy rozwijający nadmierną prędkość. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół w Zabawie.

Dwa spoty naszych uczniów zajęły miejsca na podium: II miejsce zajęli Łukasz Januś i Marcin Żywiec z klasy IIIa Gim a III miejsce przypadło w udziale Michałowi Zaucha z tej samej klasy.

Gratulujemy sukcesu!

Kolejne podium Justyny Burza

Kolejny udany start na Podkarpaciu :) W sobotę 17 listopada uczennica kl. VI a Justyna Burza wzięła udział w XVII Międzynarodowym Turnieju Judo w Jedliczu. Zawody zostały zorganizowane przez Klub UKS Piętnastka Krosno z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym turnieju udział wzięło 284 zawodników z 25 klubów - aż z 6 państw! Justyna walczyła w dwóch kategoriach wagowych zajmując kolejno:
II miejsce w kat. wag. 42 kg
II miejsce w kat. wag 45 kg

Gratulujemy!

"Ekologiczny pojazd przyszłości"

Gminny Konkurs Plastyczny "Ekologiczny pojazd przyszłości"- wyróżnienia: Natalia Zoń kl. Ib, Amelia Pędrak kl. Ib, Milena Galas kl. Ib. Wychowawca: Krystyna Olszówka-Łępa. Gratulujemy!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>