Michał Zegar - kl IIIA
Roman Kulesa - kl IIB

Finaliści II Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego klas IV-VI

Za nami etap rejonowy II Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas czwartych, piątych i szóstych szkół podstawowych.

Miło nam poinformować,iż do finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy w etapie rejonowym zdobyli:
Dawid Lebryk - kl 5a - I miejsce
Paweł Malig - kl 6 -III miejsce
Finał odbędzie się 13 marca 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Uczniów do konkursu przygotowywały: p. Janina Usarz i p. Danuta Cius.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Sukces naszych piłkarzy!

Reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsce w X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im prof. Czesława Majorka. Łupem naszych zawodników padły również nagrody indywidualne: Jakub Liszka został najlepszym bramkarzem tego turnieju a Jakub Zalas królem strzelców. Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi!!!!

Sukcesy naszych siatkarek i siatkarzy!

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Finale Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców a nasze siatkarki zajęły II miejsce w Finale Powaitowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej Piłki Siatkowej Dziewcząt! Gratulujemy zawodnikom i opiekunom!!!

Sukcesy młodej adeptki Judo

Ewelina Burza z klasy IIIb zajęła 4 miejsce w Mikołajkowym Turnieju Judo organizowanym w Bochnii. Gratulujemy!

Wygrana w Półfinałach Powiatowych w Siatkówce

Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w Półfinałach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt. Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi oraz trzymamy za was kciuki w następnym etpie.  Powodzenia!!!

Sukces w Przeglądzie Grup Kolędniczych

Paweł Golonka z klasy 4b, Sebastian Groch z klasy 6 i Przemysław Galas z klasy 5a reprezentowali naszą szkołę w I Regionalnym Przeglądzie Grup Kolędniczych o Diamentową Kobyłkę zdobywając I miejsce. Gratulujemy uczestnikom i opiekunowi!!!

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt. Gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom!!!!

Kolejny sukces naszych koszykarzy!

Reprezentanci nazej szkoły zajęli III miejsce w Finale Powiatowym w Piłce Koszykowej Chłopców. Uczniów przygotowywał P. Michał Skowron. Gratulujemy!!!!