Osiągnięcia 2017/2018
Wyróżnienie dla Michała Zegara

Michał Zegar otrzymał wyróżnienie w IX Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii i Pióro Burmistrza Ryglic. Ucznia przygotowała do konkursu P. Alicja Klimek. Gratulujemy!!!!

Małopolska Sieć Szkół Promujących Zdrowie

Nasza szkoła uzyskała CERTYFIKAT przynależności do "Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie". Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego zdobycia.

Sukces naszych młodych piłkarzy!

Reprezentacja naszych piłkarzy pod wodzą P. Mariusza Baszczewskiego zajęła II miejsce w I etapie turnieju piłkarskiego "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku ". Gratulacje!!!

Wyróżnienie dla Wiktorii Kos

Wiktoria Kos zdobyła wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II -  Patron, Papież, Święty". Gratulujemy osiągnięcia!!! Opiekunem uczennicy był ks. Sławomir Mrózek.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Zintegrowanej Zuch 2017

Uczniowie klasy IIIb: Gabriela Wolska, Marcin Bryk, Szymon Sarad, Wiktor Kawa i Zuzanna Matug zostali laureatami "Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Zintegrowanej Zuch 2017". Gratulujemy zajęcia wysokich lokat w tym konkursie!!!

Uczniów przygotowała Pani Jolanta Sarad