Pozostałe

Designed by:

• XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Sukces Gabrysi

W dniu 9 czerwca uczennica naszej szkoły Gabrysia Gutkowska zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika w Czasławiu. W tej samej kategorii wiekowej brało udział 40 uczestników. Gabrysia gry na skrzypcach uczy się w Szkole Muzycznej I st. W Tuchowie pod czujnym okiem pani Wioletty Synycji.
Gratulujemy Gabrysi i życzymy dalszych sukcesów!

Miło nam poinformować, iż czworo uczniów naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie "Jan Paweł II - Patron Najgodniejszy" otrzymało wyróżnienia oraz I miejsce w kategorii uczniów klas II-III gimnazjum. Gratulujemy!

Sukces Mileny Kusek

30 maja w Szkole Podstawowej w Kowalowej odbył się już V Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Naszą szkołę reprezentowali Milena Kusek z klasy VI, Bartosz Sułek z klasy V oraz Aleksandra Usarz z klasy IV. W kategorii klas IV-VI Milena Kusek zajęła II miejsce. Do konkursu uczestników przygotowywały panie: Izabala Ilcewicz, Krystyna Olszówka-Łępa, Barbara Gutkowska.
Jeszcze raz gratulujemy Milence!

Uczniowie naszej szkoły, po raz piąty w tym roku szkolnym, brali udział w finale powiatu tarnowskiego w zawodach sportowych. Wśród czwórki najlepszych szkół w powiecie tarnowskim, znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej z Zalasowej, zajmując 3 miejsce w koszykówce chłopców. Uczniowie naszego gimnazjum reprezentowali szkołę w finałach czterokrotnie zdobywając wicemistrzostwo powiatu w siatkówce dziewcząt i mistrzostwo powiatu w siatkówce chłopców. Znaleźli się również na podium w finale koszykówki plasując się na 3 miejsce.
Ostatni kolejny duży sukces to mistrzostwo powiatu w piłce nożnej chłopców, po zwycięstwach w trzech kolejnych turniejach.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na wyższym szczeblu, w finale rejonowym (1/2 województwa).

Justyna Burza na podium!

Po raz piąty rozegrano w Zabierzowie Otwarte Mistrzostwa tego miasta w kategorii młodzików i dzieci w judo. Tuchowscy judocy po raz pierwszy wzięli udział w tych zawodach a start 11 osobowej ekipy był bardzo udany. Wychowankowie trenerów Marka Srebro i Krzysztofa Guta wywalczyli osiem medali. Justyna Burza (40 kg.) wywalczyła miejsce na podium zajmując po wyczerpujących walkach III miejsce.

Serdecznie gratulujemy !

V Mistrzostwa sportowo-ratownicze

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Miłek Krzysztof, Burza Magdalena, Laska Ewelina i Chaim Karolina wraz z opiekunem P. Krzysztofem Krempa wzięła udział w V Mistrzostwach sportowo-ratowniczych "Majówka zdrowa i sportowa 2018". Organizatorem mistrzostw było XVI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie oraz Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna oddział Tarnów we współpracy z Państwową Wyższą szkołą Zawodową w Tarnowie. Główne cele mistrzostw to podniesienie poziomu wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy, propagowanie aktywnego trybu życia, kształtowanie postaw współzawodnictwa oraz popularyzowanie i upowszechnianie sportu wśród młodzieży. Czteroosobowe zespoły miały do pokonania trasę składającą się z 5 stacji medycznych i 5 stacji sportowych. Nasi uczniowie po zaciętej rywalizacji zajęli II miejsce w kategorii I - dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Gratulujemy wspaniałego sukcesu!

Sukces Kamili

Kamila Galas -uczennica klasy 3a SP- III miejsce - regionalny etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy-upadkom zapobiegamy" organizowanego przez KRUS. Opiekun: p. Krystyna Olszówka-Łępa.

W Ośrodku Kultury w Ryglicach odbył się XIV Konkurs Piosenki Religijnej "Chrześcijaninem być". Naszą szkołę i parafię reprezentowali uczniowie i absolwenci wygrywając w swoich kategoriach wiekowych: Julia Matug /op. p.Krystyna Olszówka-Łępa/, Milena Kusek /op. p. Izabela Ilcewicz/ i zespół młodzieżowy Ichtis. Gratulujemy!

Podium Justyny Burza

W dniu 12 maja 2018r., Justyna uczestniczyła w kolejnych zawodach Judo, które rozgrywane były w Wolbromiu. W I Majowym Turnieju Dzieci występowały ekipy z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier. Nasza uczennica uplasowała się na III miejscu podium zdobywając brązowy medal w kategorii wagowej 40 kg.

Mistrzostwo LSO 2018

W dniach 01-02.05.2018r. w Rzeszowie odbywały się Mistrzostwa Polski LSO w piłce halowej o Puchar KNC. W tych rozgrywkach brali udział lektorzy naszej parafii Zalasowa jak i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej w składzie: Jakub Liszka, Tomasz Drozd, Mateusz Stańczyk, Tomasz Magdziarczyk, Kryspin Lebryk oraz Szymon Stępień, Mikołaj Stańczyk i Sebastian Usarz.- opiekun ks. Sławomir Mrózek.
Po pierwszym dniu rozgrywek nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie i awansowała do drugiego etapu mistrzostw. Po wygraniu z Krzywczą 6-0, Makowem Podhalańskim 2-1 oraz Bieliny 4-1 i awansowaliśmy do finału mistrzostw. Więc powtórzyliśmy wynik z tamtego roku.
W finale naszej drużynie przyszło się zmierzyć z Koźminem Wielkopolskim. Po zaciętym meczu i dużych emocjach nasza drużyna zwyciężyła !!!! Wynik meczu to 2-1.
Uczniowie naszej szkoły jak i lektorzy zostali MISTRZAMI POLSKI 2018 !!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Losowe zdjęcie