Osiągnięcia 2017/2018
Laureat konkursu plastycznego

Kacper Podraza z oddziału przedszkolnego 01 laureatem konkursu plastycznego  "Człowiek przyjacielem przyrody" . Opiekun pracy konkursowej p. Marta Galas

Wyniki konkursów przedmiotowych!

Konkurs Matematyczny
Krakowska Matematyka - najlepszy wynik w szkole DAWID LEBRYK 5B - OPIEKUN JANINA USARZ

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO II MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
MICHAŁ KLUZEK KLASA 4 - OPIEKUN DANUTA CIUS
DAWID LEBRYK KLASA 5 V - OPIEKUN JANINA USARZ
PATRYK GOLONKA KLASA 5 - OPIEKUN JANINA USARZ
PAWEŁ MALIG KLASA 6 - OPIEKUN DANUTA CIUS

DO ETAPU REJONOWEGO MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DOSTALI SIĘ:
Biologia opiekun Agnieszka Solarz
Aleksandra Burza - kl. 2
Tobiasz Dębowski - kl. 3
Aleksandra Kawa  - kl. 3

Geografia opiekun Helena Kawa
Tobiasz Dębowski - kl. 3
Aleksandra Kawa  - kl. 3

Matematyka opiekun Iona Olearczyk-Mikulska
Adrian Augustyn - kl. 3

Sukcesy naszych uczniów w konkursie "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."

Uczniowie klasy VI Antoni Wolski i Paweł Malig zdobyli wyróżnienie w konkursie "Cudze chwalicie, swego nie znacie..." organizowanym przez  Gminną Bibliotekę Publiczną w Ryglicach, Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju w Tuchowie, Szkołę Podstawową w Ryglicach oraz Ośrodek Kultury w Ryglicach. Gratulujemy!!!

Po jego zakończeniu odbyło się również podsumowanie konkursów "Po plenerze" edycja 2016r. i 2017r. oraz Gminnego konkursu "Odblaskowa szkoła" "Jestem widoczny na drodze - noszę odblaski".

Lista Laureatów: "Po plenerze" edycja 2016r.

Burza Ewelina
Ludwin Monika
Zegar Katarzyna

"Po plenerze" edycja 2017r.

Gutkowska Maria
Czuba Natalia
Pawłowicz Nikola
Skowrońska Barbara
Pochroń Gabriela
Kos Wiktoria

"Jestem widoczny na drodze - noszę odblaski"

Burza Natalia kl. II
Burza Ewelina kl. III
Lebryk Dawid kl. VI
Kawa Justyna kl. V
Kos Jakub kl. V

Sukcesy naszych młodych artystów

W konkursie plastycznym "NIKOTYNA - POWIEDZ STOP" nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

• w kategorii wiekowej: Klasy I-III - Julia Kosowska z klasy IIIb zajęła II miejsce
  • w kategorii wiekowej: Klasy "0" - Izabela Słowik, Izabela Matug, Nadia Janiga oraz Joanna Świątek  pod opieka P. M. Galas zdobyły II miejsce, tą sama lokatę zajęła Grupa 02 z naszej placówki pod opieką P. Z. Kosowskiej
  • w kategorii wiekowej: Przedszkola - Grupa 5 latków w składzie Julia Barnaś, Justyna Kos, Zuzanna Zając, Emilia Kosowska, Lena Szwalec zajęła I miejsce a Kaja Szerląg i Pola Olszówka z z grupy 4 latków II miejsce.

W konkursie plastycznym "DOPALACZE - POWIEDZ STOP" uczennice nasze szkoły Klaudia Pawłowicz i Wktoria Świnionoga z klasy Va w kategorii wiekowej: Klasy IV-VI -  zajęły II miejsce, a w kategorii wiekowej: Klasy VII i gimnazjum - Maria Gutkowska z klasy IIIb gimnazjum zajęła II miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim

Gabrysia Wolska zdobyła wyróżnienie, wykonując utwory: "Ballada o Bogu na emeryturze" oraz "Uśmiech dla Pana Boga" w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Józefa Barana zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół w Borzęcinie. Gratulujemy!

Sukces naszych młodych koszykarek i koszykarzy

Nasi koszykarze zajęli I miejsce a koszykarki II miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Koszykowej.Gratulujemy!!!

Kolejne podium Justyny Burza w judo

Justyna Burza zajęła II miejsce w kategorii 36kg w turnieju Judo podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Walki z okazji Narodowego Dnia Niepodległości. Gratulacje!!!

Sukces naszej cheerleaderki Anny Burza

Anna Burza uczennica klasy IIIB zdobyła złoty medal w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa Cheerleaders z formacją Black Pom. Ania doskonali swoje taneczne umiejętności w Studiu Tańca "Honorata". Gratulujemy!!!

Kolejny sukces naszych artystów

Reprezentanci naszej szkoły pod batutą P. Izabeli Ilcewicz zajęli II miejsce w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Legiony to żołnierska nuta". Gratulujemy  sukcesu!!!!

Kolejne podium Justyna Burza

Uczennica naszej szkoły Justyna Burza zajęłą II miejsce w kategorii 36 kg podczas World Judo Games Rzeszów 2017. Gratulujemy!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>