Osiągnięcia2010_2011
WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA WIERSZ PATRIOTYCZNY

Mariola Piaskowy uczennica klasy IIIB gimnazjum zdobyła wyróżnienie w Małopolskim Konkursie na Wiersz Patriotyczny. Patronat Honorowy nad konkursem sprawowali: Małopolski Kurator Oświaty ? Aleksander Palczewski, Marszałek Województwa Małopolskiego ? Marek Sowa oraz Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice ? Maciej Ostrowski. Uczennicę do konkursu przygotowała pani Alicja Klimek. Gratulujemy!

Konkurs plastyczny "Chcę żyć, uczyć się i bawić bezpiecznie"
29 listopada w Ciężkowicach Mariola Piaskowy i Natalia Kawa wzięły udział w podsumowaniu powiatowego konkursu plastycznego "Chcę żyć, uczyć się i bawić bezpiecznie". Konkurs organizowany w ramach programu "W trosce o bezpieczną młodość".

"Magia wiosny"
Wyniki gminnego konkursu plastycznego:
- Rafał Kawa- kl. 3B- III miejsce
- Magdalena Kudła- kl. 3B- wyróżnienie

Kangur i Kangurek- Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
- Knagurek kl. 2-3 sp
Wynik bardzo dobry:
- Adrian Augustyn- 2b- op. M. Bardo
- Izabela Golec- 2b- op.M. Bardo
- Tomasz Magdziarczyk- 2a- op.H. Kurek
Wynik wyróżnienie:
- Mikołaj Kusek - 3a- op.J. Sarad
- Kangur- kl. 4-6 sp, I-III gim
Wynik bardzo dobry:
- Rafał Mikrut- kl. IA- op. J. Usarz /do odebrania nagrody został zaproszony do auli UJ w Krakowie/
Wynik wyróżnienie:
Paweł Wajda- kl. 3A- op. J. Usarz

SUKCES przez duże "S" w Warszawie!

5 czerwca br, w samo południe w Teatrze Ateneum w Warszawie odbył się finał II edycji ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pn. "Pociąg na scenę" organizowanego przez PKP i Telewizję TVS. Na deskach Sceny Głównej zaprezentowało się 18 solistów oraz 10 zespołów.
Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 56 000 zł. Ponadto, nagrodą dodatkową jest 2-dniowa wycieczka pt. "Muzyczna warszawska jazda".

W kategorii zespołów 7-12 lat III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł zdobył duet Milena i Albert Kusek- uczniowie Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej. Milenka -uczennica kl. 0 i Albert- uczeń kl. VI- śpiewali piosenkę z repertuaru Maryli Rodowicz pt. Remedium. Zespół do eliminacji w Krakowie, a później do finału w Warszawie przygotowała Krystyna Olszówka-Łępa.

Zobacz: Galeria

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>