Osiągnięcia 2014/2015
IV PRZEGLĄD TWORCZOŚCI PLASTYCZNEJ

W Ośrodku Kultury w Ryglicach odbyło się rozdanie nagród oraz otwarcie wystawy z okazji IV Przeglądu Twórczości Plastycznej Szkół Podstawowych i Gimnazjum.
Nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:
I miejsce Wiktoria Świnionoga kl. 2a SP op. p. M. Bardo
wyróżnienie Barbara Skowrońska kl. 6b SP op. p. M. Surmacz
wyróżnienie Przemysław Stepek kl. IIB GIM op. p. M. Surmacz
Opiekunom oraz uczniom gratulujemy !

IV GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kategoria piosenka angielska Milena Kusek z klasy 3a Kategoria test gramatyczny Adrian Nowak również z klasy 3a
Uczniom oraz pani B. Gutkowskiej - gratulujemy!

FINAŁ REJONOWY W PIŁCE NOŻNEJ

Drużyna chłopców z klas I ? III gimnazjum zajęła III miejsce w Zawodach Rejonowych piłki nożnej. Organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy ? rejon Tarnów. Zawody odbyły 03.06.2015 r przy Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie - Mościcach. Do zawodów przygotował uczniów p. J. Kawa. Gratulujemy!

FINAŁ POWIATOWY PIŁKI NOŻNEJ

I miejsce zajęli chłopcy z klas I ? III gimnazjum w Finale Powiatowym Gimnazjady Młodzieży w piłce nożnej, który odbył się 28.05.2015 r. w Woli Rzędzińskiej. Organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Powiat Tarnowski. Przed chłopcami finał rejonowy w piłce nożnej. Do zawodów przygotowuje chłopców p. J. Kawa. Życzymy powodzenia !

GMINNE OBCHODY DNIA DZIECKA "na sportowo?"

W gminnych obchodach Dnia Dziecka "na sportowo" wzięło udział 35 uczennic i uczniów z naszej szkoły podstawowej oraz z gimnazjum. Zajęliśmy wysokie miejsca:
I miejsce w turnieju piłki nożnej Szkoła Podstawowa
III miejsce w turnieju piłki siatkowej Szkoła Podstawowa.
I miejsce w turnieju piłki nożnej Publiczne Gimnazjum
I miejsce w turnieju piłki siatkowej Publiczne Gimnazjum
Opiekunami drużyn w Kowalowej byli nauczyciele p. J. Kawa, p. K. Krempa, p. M. Olszewski.

Gratulujemy naszym uczniom i ich trenerom !

Sukcesy zalasowskich judoków

Po raz pierwszy w historii szkoły nasi judocy wzięli udział w Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Tarnów zorganizowanego w Woli Rzędzińskiej 30 maja br. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:  1 miejsce: Podraza Daniel kl. 5b- waga do 74 kg, 2 miejsce- Czarnik Dariusz kl. 3a- waga do 33kg, Krystian Lebryk kl. 5b-waga do 48 kg, 3 miejsce - Michał Kluzek kl. 1a- waga do 26 kg, 4 miejce: Bartosz Sułek- kl. 2a, waga do 31 kg, Jakub Kos kl. 2a- waga do 28 kg. Zawodników przygotował p. Krzysztof Gut. Gratulujemy i cieszymy się, że uczniowie chętnie uczestniczą na zajęcia promujące judo.

XI REJONOWY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

22.05.2015 r w Spichlerzu dworskim w Ryglicach odbył się XI Rejonowy Konkurs Piosenki Religijnej "Chrześcijaninem być", organizowany w ramach cyklicznego festiwalu "Ryglickie Dni Muzyki Chrześcijańskiej". Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca:
II miejsce zajęła Milena Kusek w kategorii dziecięcej - soliści
I miejsce zespól Melodia w kategorii dziecięcej - zespoły
Uczestników przygotowała p. Izabela Ilcewicz . Gratulujemy !

I Gminny Konkurs Ortograficzny

28 maja w Woli Lubeckiej odbył się I Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI. Uczennica naszej szkoły- Patrycja Zegar -zdobyła tam 3 miejsce. Uczennicę do konkursu przygotował Pan Władysław Lech. Gratulujemy!

POGÓRZAŃSKI FESTIWAL PIOSENKI

17 maja 2015 r odbył się w Tuchowie Pogórzański Festiwal Piosenki
o Koronę "Jej Wysokości Brzanki"
Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
II miejsce Milena Kusek - kategoria wiekowa II ( kl. I- III)
III miejsce Jakub Stepek - kategoria wiekowa III ( kl. IV - VI)
II miejsce Aleksandra Golec - kategoria wiekowa IV ( gimnazjum)
Wyróżnienie zdobył zespół - Melodia" - kategoria zespoły SP
Wyróżnienie zdobył duet - Presto" - kategoria zespoły GIM
Do konkursu uczniów przygotowała p. Izabela Ilcewicz. Serdecznie gratulujemy!

PIŁKARZE NOŻNEJ NAJLEPSI W PÓŁFINALE POWIATOWYM

Drużyna chłopców z naszego gimnazjum zajęła I miejsce w Powiatowym Półfinale Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców w Ciężkowicach. Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach, tym razem w finale powiatowym. Uczniów do zawodów przygotował p. J. Kawa

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>