Osiągnięcia 2013/2014

I miejsce Katarzyna Zegar ucz. kl. 2a SP op. p. H. Kurek
III miejsce Marek Skowroński ucz. kl. IIA GIM op. p. M. Surmacz
wyróżnienie Helena Kulesa ucz. kl. 1b SP op. p . S. Kozak
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

BĄDŻ EKO - SEGREGUJ ODPADY

Uczniowie z klasy 1-3 SP oraz dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką wychowawców wzięły udział w konkursie plastycznym BĄDŹ EKO - SEGREGUJ ODPADY IV. Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem i z pośród wszystkich, wspaniałych i zachwycających prac wyłoniło zwycięzców: III miejsce - Justyna Kawa ucz. kl. 1a opiekun Maria Bardo, Wyróżnienie - Patrycja Klag ucz. kl. 1b opiekun Stefania Kozak; Konkurs organizowany był przez Branżową Organizację Odzysku S.A w Tarnowie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - a wszystkim uczniom biorącym udział oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy!

DOROŚLI NIE PALCIE PRZY MNIE

II miejsce zajęła Monika Ludwin uczennica klasy 3a w konkursie plastycznym pod hasłem Dorośli nie palcie przy mnie organizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tarnowie. Opiekunem była p. R. Nowak. Gratulujemy!

Konkurs plastyczny

Anita Sarad, uczennica klasy 2B gimnazjum zajęła II miejsce w regionalnym konkursie plastycznym "Piękno świata i to, co mnie wzrusza". Wyróżnienia w konkursie zdobyli: Magdalena Madeja - kl. 2B gim., Justyna Lebryk - kl. 1A gim., Julia Kalita - kl. 5b, Szymon Stępień - kl. 5a. Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 8 im. Stanisława Westwalewicza w Tarnowie. Uczniów do konkursu przygotował p. Marek Surmacz. Gratulujemy!

Wyróżnienie w konkursie historycznym ALBUS

Magdalena Madeja uczennica klasy 2B gimnazjum zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historycznym ALBUS. Uczennicę do konkursu przygotowała p. Marta Śliwińska - Lech. Gratulujemy!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>