Pracownia ORANGE


Zajęcia w Pracowni Orange

orange

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do spędzania czasu wolnego w Naszej Pracowni Orange.
Do zaoferowania mamy wiele ciekawych zajęć:

Poniedziałek 16.15-18.00
Warsztaty robienia kwiatów bibułkowych

Wtorek 16.15-18.00
Warsztaty plastyczne z Wiosną na Wesoło

Środa 16.00-18.00
Zajęcia komputerowe dla dorosłych i seniorów

Na każdych zajęciach nie tylko możemy nauczyć się czegoś nowego i ciekawego ale również miło spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Czekamy na Was!

 
BEZPIECZNY INTERNET!

W miesiącu październiku w Pracowni Orange młodsze dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną poznały najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa surfowania w Sieci. Z pomocą ?Drużyny Sieciaków" dzieci poznały korzyści i zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu. W czasie wykonywania wspólnego plakatu poświęconego omawianej tematyce dzieci wymieniły się swoimi dotychczasowymi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z surfowaniem w sieci. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie, zajęcia tego typu są niezwykle ważne, a Pracownia Orange okazała się idealnym miejscem do ich prowadzenia.

zobacz zdjęcia

 
PREZENTACJA THERMOMIXA
29 listopada 2012r. w Pracowni Orange odbył się pokaz kulinarny, na którym pracownicy naszej szkoły i mieszkańcy naszej wsi mogli poznać THERMOMIXA. Podczas spotkania przygotowane zostały smaczne i zdrowe dania, które szybko i w prosty sposób można przygotować w Thermomixie oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Prowadząca spotkanie p. Halina Bielińska opowiedziała nam również, że urządzenie to może być ciekawe dla każdego :dla osób, które codziennie gotują, dla smakoszy, dla osób na różnego rodzaju dietach, dla tych którzy mają mało czasu, dla prowadzących zdrowy tryb życia, dla tych którzy lubią gotować, ale też dla tych, którzy nie potrafią gotować.

Było pysznie i zdrowo!!

zobacz zdjęcia

 
Misiolandia

W dniu 26 listopada Pracownia Orange zamieniła się krainę pluszowych misiów "MISIOLANDIĘ", w której obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia.

zobacz zdjęcia

Zobacz: aktualności na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

 
Spotkanie z cyklu "Przepis na necie"
W miesiącu listopadzie w Pracowni Orange odbyło się spotkanie pań z KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH. Na spotkaniu integracyjnym dla pań przygotowano pogadankę na temat funkcjonowania naszej pracowni w Zalasowej , ustalono tematykę spotkań, a także zostały omówione sprawy bieżące dotyczące świętowania 10-lecia istnienia Stowarzyszenia Zalasowian oraz zorganizowania imprezy sylwestrowej.

Wspólnie możemy zrobić coś dla nas samych, oderwać się od spraw codziennych, porozmawiać o tym co nas interesuje, wymienić się doświadczeniami kulinarnymi, zaplanować ciekawy spotkania, dlatego spotykamy się raz w miesiącu w Pracowni Orange.

Do zobaczenia!

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6