Przedszkole
2013/2014

Praca wychowawczo-dydaktyczna i opiekuńcza w naszym przedszkolu prowadzona jest w oparciu o:
- Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego
- Program Wychowania Przedszkolnego: "Kalendarz Przedszkolaka" - Elżbieta Tokarska,
Jolanta Kopała.
- Plan wynikowy
- Program Wychowawczy

Dodatkowe zajęcia dla dzieci- niepłatne:
- zajęcia z logopedą - gr. II
- zajęcia z pedagogiem - gr. II
- religia- gr. I i II

Harmonogram uroczystości przedszkolnych:

Święto Przedszkolaka - IX
Pasowanie na Przedszkolaka - XI
Spotkanie ze św. Mikołajem - XII
Wigilia - XII
Dzień Babci i Dziadka - I
Bal Karnawałowy - II,
Powitanie wiosny - III
Dzień Rodziny - V
Pożegnanie Przedszkola - VI

Przedszkole tworzą 3 oddziały.
Oddział I - POZIOMKI; dzieci 3-letnie.
mgr Małgorzata Siwek-Słomska oraz pomoc wychowawcza Kinga Janiga.

IMG 5754

Gabriela Bajorek, Wojciech Czarnik, Gabriela Gutkowska, Malwina Kawa, Oliwia Kołodziejczyk, Dominik Kotlarz, Alicja Kosowska, Zuzanna Kwiek, Milena Mądel,
Wikotria Piątek, Aleksandra Piórkowska, Tobiasz Plebanek, Karol Ptak, Krystian Sarad, Wiktor Sarnecki, Przemysław Skruch, Kornelia Szerlag, Julia Szerląg, Radosław Wolski.

Oddział II - RADOSNE MISIE; dzieci 4-letnie.
mgr Lesława Dominiewska mgr Anna Malinowska.

IMG 5766


Bartosz Bardo, Julia Bardo, Robert Biel, Anna Burza, Filip Dziedzic, Emilia Firmuga, Tobiasz Fudyma, Wiktoria Kantor, Tobiasz Kawa, Marlena Kępowicz, Julia Kosowska, Oktawian Łępa, Julia Matug, Zuzanna Patyk, Nikola Papuga, Filip Pawlikowski Albert Pozdał, Oskar Pyzia, Hanna Romanowska, Kamil Skowron, Milena Stańczyk, Oliwia Stoch, Miłosz Sarad, Artur Święch, Dawid Świnionoga, Marlena Zalas, Maksymilian Zegar,
Kinga Kiermasz.

Oddział III - JAGÓDKI; dzieci 2,5 i 3-letnie.
Beata Romanowska.

IMG 5772

Zdjęcie grupy III - 5772
Dominik Bardo, Barbara Burza, Norbert Burza, Zuaznna Chrapusta, Aleksandra Golonka, Gabriela Kosowska, Mikołaj Lisak, Miłosz Mróz, Amelia Urban, Roksana Wasiewicz, Nadia Zoń, Zofia Patyk, Adrian Wiejaczka.

 
2012/2013

Rok szkolny 2012/ 2013

Praca wychowawczo-dydaktyczna i opiekuńcza  w naszym przedszkolu prowadzona jest w  oparciu o:

  • Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego
  • Program Wychowania Przedszkolnego: "Razem w przedszkolu" - Jolanty Andrzejewskiej, Jolanty Wieruckiej.
  • Miesięczne Plany Wychowawczo - Dydaktyczne
  • Program Wychowawczy

Dodatkowe zajęcia dla dzieci- niepłatne:

  • zajęcia z logopedą - gr. II
  • zajęcia z pedagogiem - gr. II
  • religia- gr. I i II

Dodatkowe zajęcia dla dzieci - płatne:

  • język angielski - gr. II
  • rytmika- gr. I i II

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNYCH:

Święto Przedszkolaka - IX
Pasowanie na Przedszkolaka - X
Spotkanie ze św. Mikołajem - XII
Wigilia - XII
Dzień Babci i Dziadka - I
Bal Karnawałowy - II,
Powitanie wiosny - III
Dzień Rodziny - V
Pożegnanie Przedszkola - VI 

Pracę w grupie II - 4-latków kontynuuje p. mgr Katarzyna Radziszewska, a za przebywającą na urlopie macierzyńskim p. Małgorzatę Siwek pracuje p. Beata Romanowska. Pomoc kuchenna - p. Kinga Janiga. 

DSCN1362

GRUPA II - SMERFIKI: Ewelina Burza, Klaudia Foszcz, Kamila Galas, Miłosz Galas, Milena Giemza, Mateusz Gutkowski, Justyna Kapcia, Krzysztof Kos, Otylia Matraj, Mioena Nalepa, Adrian Piątek, Aleksandra Pozdał, Jakub Przybyłek, Norbert Radwański, Błażej Skowron, Wiktaria Słowik, Aleksandra Stańczyk, Kacper Stańczyk, Jakub Tryba, Aleksandra Usarz, Brajan Wiejaczka, Piotr Wójcik, Alan Zając, Patryk Zegar, Dawide Bardo. 

Pracę wychowawczo - dydaktyczną w grupie I - 3-latków prowadzą panie: mgr Lesława Dominiewska i mgr Anna Malinowska. Pomoc kuchenna p. Katarzyna Plebanek i p. Teresa Hebda. 

DSCN1367

GRUPA I - RADOSNE MISIE: Julia Bardo, Filip Dziedzic, Emilia Firmuga, Julia Kosowska, Konrad Lebryk, Oktawian Łępa, Filip Pawlikowski, Albert Pozdał, Oskar Pyzia, Hanna Romanowska, Miłosz Sarad, Kamil Skowron, Milena Stańczyk, Amelia Stępień, Oliwia Stoch, Adrian Usarz, Marlena Zalas, Maksymilian Zegar.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3