Osiągnięcia 2019/2020
Bezpiecznie na wsi!

W etapie rejonowym X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz" organizowanego przez KRUS prace plastyczne naszych uczniów zdobyły uznanie i przyznano wyróżnienia: Aleksandrze Marcinek 2b, Kacprowi Podrazie 2b i Weronice Cichoń 3c. Gratulujemy!

Finaliści w naszej szkole

Finalista Małolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

PAWEŁ MALIG uczeń klasy 8

oraz

finalista Konkursu Tematycznego "Od algorytmu do programu" dla uczniów szkół podstawowych

DAWID LEBRYK uczeń klasy 7b

Serdecznie gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Matematyka bez granic

Miło nam poinformować, że uczniowie klas piątych zajęli następujące lokaty
w Międzynarodowym Konkursie MATEMATYKA BEZ GRANIC

5A - 19 miejsce w regonie na 73 klasy startujące w konkursie

5B - 19 miejsce w regonie na 73 klasy startujące w konkursie

oraz

5A  - 34 miejsce w kraju na 525 klas startujących w konkursie

5B  - 34 miejsce w kraju na 525 klas startujących w konkursie

Serdecznie gratulujemy! - opiekun Iwona Olearczyk-Mikulska

"Święta Rita w zalasowskim wizerunku"

"Święta Rita w zalasowskim wizerunku" to tytuł Parafialnego Konkursu Literackiego, którego finał odbył się 22 maja 2020r., w dzień wspomnienia św. Rity w Parafialnym Kościele w Zalasowej. Organizatorem konkursu była Parafia Zalasowa na czele z proboszczem parafii ks. Stanisławem Kurczabem, który powołał komisję konkursową z Mielca. Przyznano nagrody w trzech kategoriach wiekowych. Oto nazwiska nagrodzoonych uczniów naszej szkoły:

kat I: 6-12 lat
I miejsce: Izabella Matug /2b/, Amelia Pędrak /2b/
II miejsce: Maja Michalik /3b/, Karolina Chaim /5a/
III miejsce: Kacper Podraza /2b/
wyróżnienia: Karol Machota /3a/, Nadia Zoń /2b/, Dominik Ludwin /5b/

kat II: 13-18 lat

I miejsce: Gabriela Wolska /6b/

Krystyna Olszówka-Łępa

"Jan Paweł II-przyjaciel młodych"

Uczniowie klasy 2b zostali laureatami Regionalnego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II -przyjaciel młodych" -Szerzyny 2020 w kategorii I - dzieci klas I-IV:

* III miejsce: Aleksandra Marcinek
* wyróżnienie: Amelia Pędrak
Gratulujemy laureatkom wysokich miejsc!

wych. Krystyna Olszówka-Łępa

Finalista Konkursu Matematycznego

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Paweł Malig został finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Fakt ten cieszy nas tym bardziej, iż znalazł się on wśród 189 osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego spośród 1554 uczniów z naszego województwa. Finalistami konkursu zostało 89 uczniów, a wśród nich nasz ósmoklasista. Do konkursu Pawła przygotowywała pani mgr Danuta Cius. Gratulujemy!

MAKS matematyczny - marzec 2020

Maks matematyczny

Marzec 2020

w kraju

w województwie

Wynik

Galas Miłosz

Bdb

Kępowicz Marlena

Czarnik Sylwia

Chaim Karolina

Burza Ewelina

Lebryk Dawid

SP7

Bdb

Niemczura Adrian

SP7

Malig Paweł

SP8

VIII Drużynowy Turniej Judo Dzieci im. CC PŁK ADAMA BORYCZKI

W dniu 29.02.2020 (sobota) w Wierzchosławicach rozegrano VIII Drużynowy Turniej Judo Dzieci im. CC PŁK ADAMA BORYCZKI. W zawodach uczestniczyło pięć zespołów (z Rzeszowa, Tuchowa, Tarnowa, Wierzchosławic oraz Kocmyrzów-Luborzyca), które rozegrały 10 meczy systemem "każdy z każdym".
Jedną z reprezentantek tuchowskiego klubu była nasza uczennica Ewelina Burza, która z kolegami z drużyny wywalczyła 2 miejsce turnieju drużynowym. Gratulujemy!

XIV Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o Św. Maksymilianie

Szymon Sarad zajął I miesjce a Zuzanna Matug II miejsce w diecezjalnym etapie dla szkół podstawowych XIV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie w diecezji Tarnowskiej. Uczniów przgotował ks. Sławomir Mrózek. Gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów.

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - etap gminny

W dniu 14 lutego 2020 roku, w Szkole Podstawowej w Joninach, odbył się gminny etap konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". W zmaganiach konkursowych wzięło udział 6 drużyn, czteroosobowych, z poszczególnych szkół gminy Ryglice. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Emilia Burza, Milena Kusek, Mateusz Pawlik, Kacper Stoch, zajęła I miejsce - kwalifikując się tym samym do etapu parkowego, który odbędzie się w Tarnowie. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Uczniów do konkursu przygotowali: Helena Kawa i Grzegorz Drużba.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>