Osiągnięcia 2019/2020

Malig Paweł

SP8

VIII Drużynowy Turniej Judo Dzieci im. CC PŁK ADAMA BORYCZKI

W dniu 29.02.2020 (sobota) w Wierzchosławicach rozegrano VIII Drużynowy Turniej Judo Dzieci im. CC PŁK ADAMA BORYCZKI. W zawodach uczestniczyło pięć zespołów (z Rzeszowa, Tuchowa, Tarnowa, Wierzchosławic oraz Kocmyrzów-Luborzyca), które rozegrały 10 meczy systemem "każdy z każdym".
Jedną z reprezentantek tuchowskiego klubu była nasza uczennica Ewelina Burza, która z kolegami z drużyny wywalczyła 2 miejsce turnieju drużynowym. Gratulujemy!

XIV Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o Św. Maksymilianie

Szymon Sarad zajął I miesjce a Zuzanna Matug II miejsce w diecezjalnym etapie dla szkół podstawowych XIV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie w diecezji Tarnowskiej. Uczniów przgotował ks. Sławomir Mrózek. Gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów.

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - etap gminny

W dniu 14 lutego 2020 roku, w Szkole Podstawowej w Joninach, odbył się gminny etap konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". W zmaganiach konkursowych wzięło udział 6 drużyn, czteroosobowych, z poszczególnych szkół gminy Ryglice. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Emilia Burza, Milena Kusek, Mateusz Pawlik, Kacper Stoch, zajęła I miejsce - kwalifikując się tym samym do etapu parkowego, który odbędzie się w Tarnowie. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Uczniów do konkursu przygotowali: Helena Kawa i Grzegorz Drużba.

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych

Nasi uczniowie osiągnęli wysokiw wyniki w Konkursach Kuratoryjnych:

Dawid Lebryk 7b oraz Paweł Malig 8 przeszli do etapu wojewódzkiego Konkusu Matematycznego.

Marcin Bryk 6b awansował do etapu rejonowego Konkursu Historycznego.

Milena Kusek 8 przeszła do etapu rejonowego Konkursu Polonistycznego.

Dawid Lebryk 7b przeszedł do etapu wojewódzkiego Konkursu Tematycznego z Informatyki.

Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunom.

Wysokie wynki naszych uczniów!

Szymon Pyzik 3b zdobył w Konkursie Alfik Matematyczny Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach. Przemysław Skruch klasa 3a oraz Krystian Pędrak klasa 3b uzyskali w tym samym Konkursie wynik dobry. Dawid Lebryk z klasy 7b uzyskał w tym konkursie wynik bardzo dobry. Ucznia do konkursu przygotowała P. Janina Usarz.

Julia Łępa, Kornelia Szerląg, Zuzanna Olszówka z klasy 3a oraz Julia Klimowska, Aleksandra Golonka, Joanna Kluzek i Maja Michalik z klasy 3b uzyskały wynik bardzo dobry w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny. Uczniów do konkursów przygotowały wychowawczynie P. Marta Galas oraz P. Renata Nowak. Gratulujemy!

Kolejny etap Konkursu Papieskiego

Gratulujemy uczniowi klasy 7a Janowi Matugowi zakwalifikowania się etapu rejonowego Papieskiego Konkursu organizowanego na 100- lecie urodzin świętego Jana Pawła II. Powodzenia w kolejnym etapie!

Podium naszych artystów

W 24. Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Anieli grają" zorganizowanym w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zespół Melodia oraz zespół Presto zajął 2 miejsce w swojej kategorii. Uczniów przygotowała do występów P. Izabela Ilcewicz. Gratulujemy!

Z sukcesem w Żabnie

Maja Michalik uczennica klasy 3a zdobyła 3 miejsce /na 48 występujących/w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Żabnie. Uczennicę do konkursu przygotowała K. Olszówka-Łępa. Gratulujemy!

Siostry Judo

W Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci, który zgromadził 375 zawodników z Polski i Ukrainy. Justyna i Ewelina Burza podopieczne tuchowskiego MOSIR-u wywalczyły w swoich kategoriach wagowych odpowiednie miejsca: Justyna zajęła II miejsce natomiast Ewelina V miejsce.
Już dwa dni później 10 grudnia (wtorek) dziewczyny wzięły udział w Tarnowskiej Lidze Judo. Walki odbywały się systemem mieszanym. Justyna zajęła I miejsce, a jej młodsza siostra Ewelina uplasowała się na III stopniu podium. Gratulujemy!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>