SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868670


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
"alBOOM w sieci" - podsumowanie

Dnia 23. stycznia w Naszej Pracowni Orange odbyo si podsumowanie projektu "alBOOM w sieci". Spotkanie byo poczone z muzycznymi wystpami dzieci w ramach programu "Puzonik". W spotkaniu wzio udzia okoo 70 osb - uczestnicy projektw, ich rodzice i dziadkowie. W ramach projektu "alBOOM w sieci" uczniowie przygotowali prezentacje nt. historii fotografii oraz prezentacje dotyczce przebiegu caego projektu, ktre przedstawili zebranym gociom. Stworzone zostay trzy wystawy: zdj nadesanych do konkursu "Na pomaraczowo", zdj uczniw wykonanych podczas sesji w studiu fotograficznym oraz wystawa "starych" zdj przyniesionych przez uczniw. Rozstrzygnito rwnie konkurs fotograficzny "Na pomaraczowo". Wszyscy uczestnicy dostali atrakcyjne nagrody. Czas umilali modzi muzycy, ktrzy prezentowali swoje umiejtnoci gry na rnych instrumentach. Spotkanie zakoczyo si wsplnym piewem.

zobacz zdjcia

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli