"alBOOM w sieci" - podsumowanie

Dnia 23. stycznia w Naszej Pracowni Orange odbyło się podsumowanie projektu "alBOOM w sieci". Spotkanie było połączone z muzycznymi występami dzieci w ramach programu "Puzonik". W spotkaniu wzięło udział około 70 osób - uczestnicy projektów, ich rodzice i dziadkowie. W ramach projektu "alBOOM w sieci" uczniowie przygotowali prezentacje nt. historii fotografii oraz prezentacje dotyczące przebiegu całego projektu, które przedstawili zebranym gościom. Stworzone zostały trzy wystawy: zdjęć nadesłanych do konkursu "Na pomarańczowo", zdjęć uczniów wykonanych podczas sesji w studiu fotograficznym oraz wystawa "starych" zdjęć przyniesionych przez uczniów. Rozstrzygnięto również konkurs fotograficzny "Na pomarańczowo". Wszyscy uczestnicy dostali atrakcyjne nagrody. Czas umilali młodzi muzycy, którzy prezentowali swoje umiejętności gry na różnych instrumentach. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewem.

zobacz zdjęcia