Projekt "alBOOM w sieci" trwa.

Kolejnym etapem naszego projektu fotograficznego była wycieczka. Dnia 16. stycznia uczniowie pod opieką Pani Dyrektor Krystyny Olszówki-Łepy oraz Pana Sebastiana Pikusa udali się do Tarnowa. Po krótkiej podróży przyjechali do Pałacyku Strzelckiego, w którym siedzibę ma Biuro Wystaw Artystycznych. Celem tej wizyty było obejrzenie nienormatywnej wystawy dizajnu pt. "Błądzić jest rzeczą". Wystawa wzbudziła wiele emocji wśród uczniów. Pani przewodnik uświadomiła wszystkim, że błąd może być elementem przełomu, może stymulować innowacje i przynieść nieoczekiwany sukces. Po zwiedzaniu udaliśmy się na obiad. Następnym punktem naszej wyprawy była wizyta w profesjonalnym studio fotograficznym "Margot". Przywitał nas Pan Jacek Płaneta, który prowadził nasze warsztaty fotograficzne. Celem wizyty było poznanie warunków pracy zawodowego fotografa. W studio znajduje się bardzo dużo sprzętu fotograficznego oraz rekwizytów wykorzystywanych w codziennej pracy fotografa. Każdemu uczestnikowi Pan Jacek zaserwował mini sesję zdjęciową. Każdy mógł poczuć się jak model pozując do zdjęć. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o jego pracy. W bardzo dobrych humorach wróciliśmy do Zalasowej.

"alBOOM w sieci" to projekt realizowany w ramach programu grantowego dla Pracowni Orange.

zobacz zdjęcia