SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868684


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Projekt "alBOOM w sieci" trwa.

Kolejnym etapem naszego projektu fotograficznego bya wycieczka. Dnia 16. stycznia uczniowie pod opiek Pani Dyrektor Krystyny Olszwki-epy oraz Pana Sebastiana Pikusa udali si do Tarnowa. Po krtkiej podry przyjechali do Paacyku Strzelckiego, w ktrym siedzib ma Biuro Wystaw Artystycznych. Celem tej wizyty byo obejrzenie nienormatywnej wystawy dizajnu pt. "Bdzi jest rzecz". Wystawa wzbudzia wiele emocji wrd uczniw. Pani przewodnik uwiadomia wszystkim, e bd moe by elementem przeomu, moe stymulowa innowacje i przynie nieoczekiwany sukces. Po zwiedzaniu udalimy si na obiad. Nastpnym punktem naszej wyprawy bya wizyta w profesjonalnym studio fotograficznym "Margot". Przywita nas Pan Jacek Paneta, ktry prowadzi nasze warsztaty fotograficzne. Celem wizyty byo poznanie warunkw pracy zawodowego fotografa. W studio znajduje si bardzo duo sprztu fotograficznego oraz rekwizytw wykorzystywanych w codziennej pracy fotografa. Kademu uczestnikowi Pan Jacek zaserwowa mini sesj zdjciow. Kady mg poczu si jak model pozujc do zdj. Dowiedzielimy si wielu ciekawych rzeczy o jego pracy. W bardzo dobrych humorach wrcilimy do Zalasowej.

"alBOOM w sieci" to projekt realizowany w ramach programu grantowego dla Pracowni Orange.

zobacz zdjcia

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli