SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868719


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu www.szkolawruchu.men.gov.pl. Cała nasza szkoła - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej przystępują do akcji "Ćwiczyć każdy może". Dbałość o bezpieczeństwo, zdrowie, aktywność fizyczną naszych dzieci i uczniów jest dla nas priorytetem, dlatego włączmy się do tej akcji i czerpmy z niej siłę i moc. Każdą formę aktywności umieszczamy w zakładce Rok Szkoły w Ruchu na naszej stronie internetowej www.szkolazalasowa.pl.

 

 ODBIJAMY I PODRZUCAMY - KONKURS FOTOGRAFICZNY

W ramach akcji "Ćwiczyć każdy może" program MEN "Rok Szkoły w Ruchu" w miesiącu lutym 2014r ogłoszono konkurs, który polegał na wykonaniu fotografii lub filmu w ramach zadania nr 2 (obszar nr 9 Regulaminu Akcji "Ćwiczyć każdy może") ogłoszonego za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook na profilu Rok Szkoły w Ruchu. Nasza Szkoła w Ruchu oraz Przedszkole w Ruchu bardzo chętnie przestąpiły do konkursu wysyłając album ze zdjęciami, które spełniały kryteria zadania. W marcu 2014r otrzymaliśmy miłą niespodziankę w postaci dyplomu oraz nagród ufundowanych przez MEN. Gratulujemy zaangażowanym nauczycielom!

Marta Galas

dyplomcwiczykazdymorz

 

DSC08111

DSC08115

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli