Plastycznie w Pracowni Orange

W miesiącu listopadzie Fundacja Orange zorganizowała konkurs, w którym uczestnicy mieli w dowolnej formie opisać, namalować, stworzyć, nakręcić opowieść o swoim marzeniu. Uczennice naszej szkoły w przepiękny sposób przedstawiły swoje marzenia, wykonując prace plastyczne. Oceny prac dokonał Kapitan Tomasz ?Cichy" Cichocki, który w zeszłym roku opłynął samotnie świat dookoła bez zawijania do portów!!! Najciekawsze historie marzeń wyróżnione oraz nagrodzone zostały książkami Kapitana z jego autografem i trafiły do rąk uczennic klasy 4a- Adrianny Sarad oraz Katarzyny Mierzyńskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy realizacji najskrytszych marzeń. Z propozycją fajnej zabawy zgłosiła się także do nas ?Ekipa Sieciaków" (mająca na celu edukację dzieci w zakresie bezpiecznego zachowania się w Internecie) z Fundacji Orange oraz Fundacji Dzieci Niczyje, która zorganizowała konkurs plastyczny pt. ?Sieciuchowy pojazd-pułapka". Uczennica naszej szkoły Aleksandra Galas narysowała pojazd dla Sieciuchów, który był pułapką i pomógł Sieciakom w złapaniu Czystego Zła i jego bandy. Konkurencja była na prawdę spora, mimo tego Aleksandra wywalczyła III miejsce, zdobywając nagrodę ufundowane przez firmę Techland, czyli symulatory "Pojazdy miejskie". Gratulujemy!

Lider Pracowni Orange w Zalasowej

zobacz prace