SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868691


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
"alBOOM w sieci" w Naszej Pracowni Orange

44Dnia 18 listopada w naszej Pracowni Orange rusza projekt pt. "alBOOM w sieci". Bd to zajcia fotograficzne przeznaczone dla 20 osb z naszego Gimnazjum. Warsztaty powicone sztuce robienia dobrych zdj, warsztaty z obrbki zdj, konkurs fotograficzny, wycieczka do profesjonalnego studia fotograficznego to tylko niektre dziaania przygotowane przez organizatorw. Na niektre spotkania zostan rwnie zaproszeni seniorzy z naszej miejscowoci. Projekt finansowany jest przez Fundacj Orange w ramach grantw dla Pracowni Orange. Relacje ze wszystkich zaj oraz zdjcia bdzie mona znale na stronie naszej Pracowni Orange.

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli