SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868731


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

W ramach projektu Równać szanse w Pracowni Orange zorganizowano spotkanie młodzieży z ludźmi, którzy rozsławili Zalasową. Przypomniano życiorysy, zasługi dla społeczności zalasowskiej, wspominano dawne dzieje. Uczestnicy spotkania mogli delektować się wypiekami i kulinariami przygotowanymi przez młodzież biorącą udział w projekcie. Spotkanie odbyło się w rodzinnej i miłej atmosferze. Młodzież mogła poznać ludzi "na żywo", o których słyszała z opowiadań, książek.Zaprezentowano również książeczkę "Nasze dziedzictwo kulturowe" oraz wystawę podsumowującą projekt.

zobacz zdjęcia

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli