Pozostałe

Lista odwiedzin

Designed by:

• XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

W tym roku postanowiliśmy połączyć siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wspólnie zbieraliśmy pieniądze dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Organizatorem zalasowskiego finału był Zespół Szkolno-Przedszkolny, Rada Rodziców przy wsparciu Ośrodka Kultury. Uczniowie gimnazjum spisali się wzorowo kwestując do puszek w szkole i 9 stycznia w Zalasowej. Zebrali do puszek 3082,32 zł, a największą operatywnością wykazała sie ucz. kl. III A- Aleksandra Legęć, która zebrała 505,01 zł. Podczas Finału, który odbył się w Pałacu pod Dębami, prowadzonego przez dyr L. Sutkowskiego i z-cę dyr K. Olszówka-Łępę uzyskano kwotę 2022,00 zł. Co dało łączną sumę: 5104,01 zł, co tym samym dało nam kwotę wyższą od ubiegłorocznej o przeszło 300zł.

Na licytację rodzice oraz nauczyciele pozyskali darczyńców: firma "Dakt-M" D. Madeja, Rada Rodziców, p. J. Nytko-Czwórnóg, p. D. Pawłowicz, p. E. Usarz, p. W. Kocoł firma Renault, p. K. Mróz, p. K. Stepień, p. M. Markiewicz., p. M. Matug, p. R. Pawłowicz, p. M. Knapik, p. S. Burza, p. I. Sępek, p. K. Dębicki, Apteka, sklep Solo.

W trakcie licytacji odbyły się występy zespołów muzycznych Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Młodzież była zachwycona przygotowanym repertuarem, możliwością posłuchania dobrej muzyki.

Wystąpiła również zalasowska Kolęda, która przedstawiła krótki zwiastun przedstawienia.

Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pracowali przy organizacji WOŚP w Zalasowej.

Na zakończenie uczestnicy Finału WOŚP 2011 mogli podziwiać "światełko do nieba".

WOŚP 2011 w Zalasowej

Losowe zdjęcie