VI Festiwal Folklorystyczny Przedszkolaków "LAJKONIK"

    14 grudnia 2010 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych wzięły udział w VI Festiwalu Folklorystycznym Przedszkolaków " Lajkonik" na którym reprezentowały program pt " Zalasowska Jabłoneczka". Dzieci miały okazję zaśpiewać i zatańczyć na scenie Mościckiego Centrum Kultury . Nasz występ został uhonorowany nagrodą "Małego Lajkonika". Otrzymaliśmy również dyplom oraz nagrody rzeczowe. Nad całością występu pracowały p. M. Galas oraz p. M. Siwek. Akompaniował dzieciom p. Jerzy Korczyński

zobacz zdjęcia

14 grudnia 2010 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych wzięły udział w VI  Festiwalu Folklorystycznym Przedszkolaków " Lajkonik" na  którym reprezentowały program pt " Zalasowska Jabłoneczka". Dzieci miały okazję zaśpiewać  i zatańczyć na scenie  Mościckiego Centrum Kultury . Nasz występ został uhonorowany nagrodą "Małego Lajkonika". Otrzymaliśmy również dyplom oraz nagrody rzeczowe.  Nad całością występu pracowały p. M. Galas oraz p. M. Siwek. Akompaniował dzieciom p. Jerzy Korczyński