SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868711


Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

    14 grudnia 2010 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych wzięły udział w VI Festiwalu Folklorystycznym Przedszkolaków " Lajkonik" na którym reprezentowały program pt " Zalasowska Jabłoneczka". Dzieci miały okazję za¶piewać i zatańczyć na scenie Mo¶cickiego Centrum Kultury . Nasz występ został uhonorowany nagrod± "Małego Lajkonika". Otrzymali¶my również dyplom oraz nagrody rzeczowe. Nad cało¶ci± występu pracowały p. M. Galas oraz p. M. Siwek. Akompaniował dzieciom p. Jerzy Korczyński

zobacz zdjęcia

14 grudnia 2010 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych wzięły udział w VI  Festiwalu Folklorystycznym Przedszkolaków " Lajkonik" na  którym reprezentowały program pt " Zalasowska Jabłoneczka". Dzieci miały okazję za¶piewać  i zatańczyć na scenie  Mo¶cickiego Centrum Kultury . Nasz występ został uhonorowany nagrod± "Małego Lajkonika". Otrzymali¶my również dyplom oraz nagrody rzeczowe.  Nad cało¶ci± występu pracowały p. M. Galas oraz p. M. Siwek. Akompaniował dzieciom p. Jerzy Korczyński
 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli