PASOWANIE NA PRZESZKOLAKA

Dnia 23 listopada odbyła się pierwsza w życiu najmłodszych przedszkolaków uroczystość ? pasowanie na przedszkolaka. Dzielne trzylatki z grup Wesołe Smerfiki przygotowane przez panie Annę Prus oraz Annę Patyk oraz Muchomorki przygotowane przez panią Agnieszkę Kalitę rozpoczęły od przywitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, gdzie zaprezentowały piosenki i wierszyki, których nauczyły się od momentu przekroczenia po raz pierwszy progu przedszkola we wrześniu. Mimo, że był to ich pierwszy występ przed tak liczną publicznością i wspaniałą publicznością, jaką byli rodzice, poradziły sobie znakomicie! Po zaprezentowaniu swoich umiejętności dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a pan Dyrektor Leszek Sutkowski dokonał aktu pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało medal pasowania na przedszkolaka, dyplom oraz upominek. Na pewno to był dzień pełen emocji i miłych wrażeń.
Życzymy naszym przedszkolakom wielu sukcesów oraz radości z pobytu w przedszkolu!

Galeria zdjęć