Noc Naukowców

NN 3W piątkowe popołudnie, 28.09.2018 r. młodzież najstarszych klas naszej szkoły wyjechała na "Noc naukowców" do PWSZ w Tarnowie. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w pokazach chemicznych, nazywanych "chemicznym oceanem". Różnorodne doświadczenia nawiązywały nazwami do zjawisk zachodzących na morzach oceanach. Tak więc pojawiła się czerwona fala, morski dym czy morski stalaktyt. Największe brawa zebrał jednak gniew Posejdona. Można też było wypróbować, w symulatorze, jazdę pociągiem, oglądać prace robotów, zapoznać się z nowinkami technicznymi z różnorodnych dziedzin nauki. Pełni wrażeń, z przekonaniem, że nauka potrafi być ciekawa i kolorowa wróciliśmy do Zalasowej.
Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Pani Agnieszka Solarz, Pani Helena Kawa i Pan Krzysztof Galas.

Galeria zdjęć