Sukcesy naszych młodych sportowców!

Uczniowie naszej szkoły, po raz piąty w tym roku szkolnym, brali udział w finale powiatu tarnowskiego w zawodach sportowych. Wśród czwórki najlepszych szkół w powiecie tarnowskim, znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej z Zalasowej, zajmując 3 miejsce w koszykówce chłopców. Uczniowie naszego gimnazjum reprezentowali szkołę w finałach czterokrotnie zdobywając wicemistrzostwo powiatu w siatkówce dziewcząt i mistrzostwo powiatu w siatkówce chłopców. Znaleźli się również na podium w finale koszykówki plasując się na 3 miejsce.
Ostatni kolejny duży sukces to mistrzostwo powiatu w piłce nożnej chłopców, po zwycięstwach w trzech kolejnych turniejach.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na wyższym szczeblu, w finale rejonowym (1/2 województwa).