Mistrzostwo LSO 2018

W dniach 01-02.05.2018r. w Rzeszowie odbywały się Mistrzostwa Polski LSO w piłce halowej o Puchar KNC. W tych rozgrywkach brali udział lektorzy naszej parafii Zalasowa jak i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej w składzie: Jakub Liszka, Tomasz Drozd, Mateusz Stańczyk, Tomasz Magdziarczyk, Kryspin Lebryk oraz Szymon Stępień, Mikołaj Stańczyk i Sebastian Usarz.- opiekun ks. Sławomir Mrózek.
Po pierwszym dniu rozgrywek nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie i awansowała do drugiego etapu mistrzostw. Po wygraniu z Krzywczą 6-0, Makowem Podhalańskim 2-1 oraz Bieliny 4-1 i awansowaliśmy do finału mistrzostw. Więc powtórzyliśmy wynik z tamtego roku.
W finale naszej drużynie przyszło się zmierzyć z Koźminem Wielkopolskim. Po zaciętym meczu i dużych emocjach nasza drużyna zwyciężyła !!!! Wynik meczu to 2-1.
Uczniowie naszej szkoły jak i lektorzy zostali MISTRZAMI POLSKI 2018 !!!