SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868628


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Spotkanie z pszczelarzem

9 maja 2018 roku, Biblioteka Publiczna w Zalasowej zaprosia uczniw klas pierwszych Zespou Szkolno-Przedszkolnego z Zalasowej na spotkanie z panem pszczelarzem Januszem Fudym.
Celem spotkania byo poszerzenie wiedzy dzieci na temat pszczelarstwa. Na pocztku dzieci wysuchay bajk pt. "Mam przyjaciela pszczelarza", w ktrej szczegowo zostaa opisana praca pszczelarza. W dalszej czci usyszelimy wiele ciekawostek o yciu pszcz, wykonywanej przez nich pracy, zwyczajach oraz znaczeniu w przyrodzie. Dzieci byy bardzo zaciekawione, zadaway bardzo trudne pytania, ale adne nie zostao bez odpowiedzi. Mogy z bliska obejrze przyrzdy pszczelarza, wrd ktrych znalaz si m.in. kapelusz pszczelarski, ramki z wz czy wiece z wosku pszczelego. Na koniec zrobilimy zdjcia wraz z rekwizytami.
Dzikujemy panu Januszowi za przyjcie zaproszenia i yczymy sukcesw w dalszej produkcji miodu.

Edyta Pawowicz

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego