"Wolni od..."

W II Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych Gminy Ryglice "Wolni od...", pod honorowym patronatem Burmistrza Ryglic, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ryglicach nasza szkoła uzyskała bardzo wysokie wyniki. W konkursie uczestniczyły 3 zespoły teatralne z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej. Były to: zespół "Wisienki" z klasy Va wraz z wychowawcą panią Janiną Usarz, zespół "Skuteczni" z klasy Vb z wychowawcą panią Izabelą Ilcewicz oraz zespół "Sprawiedliwi" z klas III a i b wraz opiekunem Katarzyną Kupiec. Komisja Konkursowa przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie Konkursu, następującym grupom teatralnym z naszej szkoły.
W kategorii klasy I - VI szkoła podstawowa:
III miejsce - "Wisienki" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej,
w kategorii klasy VII, gimnazjalne, ponadgimnazjalne:
II miejsce - "Sprawiedliwi" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!