SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868596


Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

judoIm

W dniu 28 kwietnia 2018r w hali MOSiR w Tuchowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików Młodziczek i Dzieci w Judo. W zawodach uczestniczyło 204 zawodników z 28 klubów Małopolski, ¦więtokrzyskiego, ¦l±ska i Podkarpacia oraz ?JUDO KLUB" Bardejov (Słowacja).

Judocy z Tuchowa (startowało 11 zawodników), wychowankowie trenerów Marka Srebro i Krzysztofa Guta wypadli znakomicie zdobywaj±c 9 medali (4 złote, 4 srebrne, 1 br±zowy). W swojej kategorii wagowej (39 kg) i wiekowej Justyna zdobyła złoty medal zajmuj±c 1 miejsce na podium.

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego