Mali Zalasowianie na Dniu Seniora

Foto5566778

21-22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność Babciom i Dziadkom za ich trud i oddanie dla Rodziny, zwłaszcza miłość do Wnucząt. Co roku tych Szacownych Gości podejmują przedszkolacy. Wraz ze swoimi Paniami przygotowują różnorodny program artystyczny, a rodzice dbają o słodki poczęstunek. W tym roku spotkanie takie odbyło się w Pałacu pod Dębami.

W uroczystości wziął udział dziecięcy zespól folklorystyczny "Mali Zalasowianie" grupa młodsza i starsza przedstawiając gościom swój repertuar. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.