WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE!

064-DSgffC07422

 

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas. Dnia 01.02.2018r. dzieci z Publicznego Przedszkola oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych 01/02 wspaniale bawiły się podczas balu prowadzonego przez wodzirejów z firmy Pracownia Jaszczur & Przyjaciele. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci były pięknie przebrane za różnorodne postacie z bajek ......nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas zabawy dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych, wykonywanych przez firmę Margot z Tarnowa , które będą wspaniałą pamiątką.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej zabawy.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku dla dzieci.

Kolejny bal karnawałowy już za rok

Marta Galas

Galeria zdjęć