Karnawałowy Bal Przebierańców

"Karnawał,karnawał to taniec zabawa.
To rytm który przenika, gdy płynie muzyka".

079-DSC07437

W dniu 1.02.2018r odbył się w klasach 1-3 karnawałowy bal przebierańców. Królowały stroje księżniczek, wróżek, biedronek, truskawek, motyli, spidermanów , batmanów, piratów i innych bajkowych postaci, które zostały utrwalone przez fachowych fotografów firmy Margot z Tarnowa. Po balowej sali dzieci podróżowały pociągiem w rytm skocznej muzyki, tańczyły rock and rolla, śpiewały ile sił Sofię, Despacito i Miłość w Zakopanem czy też Wymarzoną. Tańczyły Kaczuszki ze swoimi wychowawcami oraz taniec na gazecie, przeciągały linę i uczestniczyły w wyścigach w workach. Wspólna zabawa, następnie wspólny posiłek przygotowany przez Rady Rodziców poszczególnych klas przyniosły dzieciom wiele radości i taki też był cel tego balu. Zabawa była przednia i prowadzona profesjonalnie przez wodzirejów z firmy Pracownia Jaszczur &Przyjaciele.

K. Olszówka-Łępa

Galeria zdjęć