Uczniowie klasy 3a w OSP Zalasowa

34-IMG 2131

Niecodzienne zajęcia uczniów klasy 3a Szkoły Podstawowej w Zalasowej we wtorkowe południe odbyły się w remizie OSP Zalasowa. Panowie strażacy opowiadali o swojej niebezpiecznej pracy podczas pożarów, wypadków, wichur, powodzi itp. Przeprowadzili krótkie szkolenie pierwszej pomocy, pomogli przymierzać stroje, przeprowadzili prelekcję dotyczącą wyposażenia wozu strażackiego i remizy. To były naprawdę wspaniale przygotowane zajęcia przez Panów Strażaków, które cieszyły się niebywałym zainteresowaniem tak chłopców jak i dziewcząt. Dziękujemy za dzisiejszy pobyt, gdyż żadne słowo nie zastąpi żywej lekcji! Dziękujemy również za niesioną od lat bezinteresownie pomoc potrzebującym w myśl hasła - "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek".
Wdzięczni uczniowie klasy 3a wraz z wychowawcą K. Olszowka- Łępą

Galeria zdjęć