Klasy V-VI na spektaklu "Hobbit"

Hobbitzszp15 grudnia 2017r. 54 uczniów z klas V-VI wybrało się do Tarnowa, by obejrzeć spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie. Przedstawienie "Hobbit" to nie tylko fantastyczna opowieść o smokach i krasnoludach, ale także piękna lekcja na temat przyjaźni, poświęcenia, odwagi i honoru. Niedoświadczony bohater wyrusza w podróż, która zmienia całe jego dotychczasowe życie. Pokonuje liczne niebezpieczeństwa, własne słabości, poznaje smak klęski i zwycięstwa; w końcu dociera do kresu drogi, gdzie czeka na niego nagroda.
Ciekawe dekoracje, barwne kostiumy i wspaniała muzyka sprawiły, że przedstawienie na długo pozostanie w pamięci widza. W doborowych nastrojach uczniowie wrócili do szkoły.