SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868739


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Klasy V-VI na spektaklu "Hobbit"

Hobbitzszp15 grudnia 2017r. 54 uczniw z klas V-VI wybrao si do Tarnowa, by obejrze spektakl w wykonaniu aktorw z Teatru Wspczesnego w Krakowie. Przedstawienie "Hobbit" to nie tylko fantastyczna opowie o smokach i krasnoludach, ale take pikna lekcja na temat przyjani, powicenia, odwagi i honoru. Niedowiadczony bohater wyrusza w podr, ktra zmienia cae jego dotychczasowe ycie. Pokonuje liczne niebezpieczestwa, wasne saboci, poznaje smak klski i zwycistwa; w kocu dociera do kresu drogi, gdzie czeka na niego nagroda.
Ciekawe dekoracje, barwne kostiumy i wspaniaa muzyka sprawiy, e przedstawienie na dugo pozostanie w pamici widza. W doborowych nastrojach uczniowie wrcili do szkoy.

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli