SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868682


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

20171215 080240

W dniu 15 grudnia przedszkolaki z grup "Brykające Tygryski" i "Biedronki" oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych 01/02 udały się do Tarnowa na musical Teatru Współczesnego w Krakowie pt. "Opowieści z Lodowej Krainy". Inscenizacja oparta na motywach "Krainy Lodu" oraz oryginalnej adaptacji baśni Hansa Chrystiana Andersena "Królowa Śniegu" bardzo się dzieciom podobała. Ich uwagę przyciągnęły barwne kostiumy, ciekawa scenografia, efekty świetlne i dźwiękowe. Piękne piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, baśniowy świat księżniczek, rozbójników i mówiących ludzkim głosem zwierząt przedstawionych na tle zimowej scenerii, były długo nagradzane gromkimi brawami. Spektakl ukazał dzieciom świat nieprzemijających wartości takich, jak przyjaźń i miłość. Również w tym dniu dzieci z oddziałów przedszkolnych udały się do Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Po zwiedzeniu wystaw muzealnych uczestniczyły w warsztatach plastycznych "Wio, koniku!" . Samodzielnie wykonały konika w uprzęży, którego zabrały sobie na pamiątkę. Myślę, że wyjazd ten na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Zofia Kosowska

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli