Sukcesy naszych młodych artystów

03-DSC06908

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W gminnym konkursie plastycznym "NIKOTYNA - POWIEDZ STOP" nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

  • w kategorii wiekowej: Klasy I-III - Julia Kosowska z klasy IIIb zajęła II miejsce opiekun Halina Kurek
  • w kategorii wiekowej: Klasy "0" - Grupa 01 Izabela Słowik, Izabela Matug, Nadia Janiga oraz Joanna Świątek zdobyły II miejsce opiekun Marta Galas, tą sama lokatę zajęła Grupa 02 opiekun Zofia Kosowska
  • w kategorii wiekowej: Przedszkola - Grupa 5 latków w składzie Julia Barnaś, Justyna Kos, Zuzanna Zając, Emilia Kosowska, Lena Szwalec zajęła I miejsce opiekun Anna Prus, a Kaja Szerląg i Pola Olszówka  z grupy 4 latków II miejsce opiekun Małgorzata Siwek-Słomska

W konkursie  "DOPALACZE - POWIEDZ STOP" uczennice nasze szkoły Klaudia Pawłowicz i Wktoria Świnionoga z klasy Va w kategorii wiekowej: Klasy IV-VI - zajęły II miejsce, a w kategorii wiekowej: Klasy VII i gimnazjum - Maria Gutkowska z klasy IIIb gimnazjum zajęła II miejsce opiekun Marek Surmacz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Galeria zdjęć

Szczegółowe wyniki konkusu