Wyjazd klas 4ab do teatru

IMG 20171011 105102

11 pażdziernika 2017 r. uczniowie klas 4ab szkoły podstawowej wraz z opiekunami udali się do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, aby obejrzeć sceniczną adaptację klasyki literatury dziecięcej "Tajemniczy ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett w reżserii Tomasza Obary. Młodzi widzowie mieli okazję wyruszyć z główną bohaterką, 10-letnią Mary Lennox w magiczną podróż opowiadającą o potrzebie miłości, poszukiwaniu przyjaźni i uzdrowicielskiej mocy kontaktu z naturą. Występ tarnowskich aktorów nagrodzony został burzą oklasków.

Po spektaklu uczniowie udali się do Muzeum Regionalnego w Tarnowie, gdzie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach kaligraficznych oraz zajęciach edukacyjno-plastycznych "Poznać pana po cholewach". W ich trakcie poznawali znane staropolskie przysłowia oraz mieli okazję na własne oczy podziwiać bogatą kolekcję eksponatów tarnowskiego muzeum. 

Galeria zdjęć