SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868622


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Wyjazd klas 4ab do teatru

IMG 20171011 105102

11 pażdziernika 2017 r. uczniowie klas 4ab szkoły podstawowej wraz z opiekunami udali się do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, aby obejrzeć sceniczną adaptację klasyki literatury dziecięcej "Tajemniczy ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett w reżserii Tomasza Obary. Młodzi widzowie mieli okazję wyruszyć z główną bohaterką, 10-letnią Mary Lennox w magiczną podróż opowiadającą o potrzebie miłości, poszukiwaniu przyjaźni i uzdrowicielskiej mocy kontaktu z naturą. Występ tarnowskich aktorów nagrodzony został burzą oklasków.

Po spektaklu uczniowie udali się do Muzeum Regionalnego w Tarnowie, gdzie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach kaligraficznych oraz zajęciach edukacyjno-plastycznych "Poznać pana po cholewach". W ich trakcie poznawali znane staropolskie przysłowia oraz mieli okazję na własne oczy podziwiać bogatą kolekcję eksponatów tarnowskiego muzeum. 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego